Dažniausiai užduodami klausimai

Išsirinkau meno kūrinį ArtNovus galerijoje. Kaip jį galėčiau įsigyti?

Jeigu jau mūsų galerijoje radote Jums tinkantį ir patinkantį meno kūrinį.tai Jums belieka tapti išdidžiu jo savininku. Tai padaryti yra keli būdai:

ĮSIGYTI PASIRINKTĄ KŪRINĮ TIESIOG ARTNOVUS SVETAINĖJE

Tai – pats paprasčiausias būdas įsigyti Jums patinkantį meno kūrinį!
Tiesiog, pasirinkto kūrinio puslapyje spaudžiate mygtuką „Įdėti į krepšelį“ ir Jūs jau pusiaukelėje link jo isigijimo. Vėliau Jums reikės suvesti kai kuriuos savo duomenis, pasirinkti apmokėjimo ir pristatymo būdus bei apmokėti. Savo elektroninio pašto dėžutėje rasite laišką apie apmokėjimo patvirtinimą. Taip pat, neilgai trukus, gausite laišką apie kūrinio pristatymo terminus ir kitas aplinkybes.
Po 1-3 dienų, Jūsų nurodytu adresu bus pristatytas pasirinktas meno kūrinys. Ruoškite jam vietą!

UŽSAKYTI PASIRINKTĄ MENO KŪRINĮ TIESIOGIAI

Jeigu Jums labiau norėtusi pabendrauti su mūsų darbuotojais, Jūs galite kreiptis į mus tiesiogiai telefonu +370 652 87415 arba elektroniu paštu info@artnovus.lt
Taip pat galimi ir kiti susisiekimo būdai: skype (artnovus), Facebook (artnovus-galerija).
Pranešite mums apie Jums patinkantį kūrinį ir aptarsite visas jo įsigijimo detales. Vėliau, Jums apsisprendus, apmokėsite Jūsų pasirinktu būdu ir po keletos dienų džiaugsitės originaliu Lietuvos menininko šedevru.

Kokie yra apmokėjimo už meno kūrinį būdai?

ArtNovus galerija daro ir visada darys viską, kad Jūs (mūsų klientas) būtų laimingas. Todėl artnovus.lt svetainėje mes diegiame (ar netrukus įdiegsime) visus įmanomus ir prieinamus apmokėjimo būdus.
Čia Jūs rasite paminėtus tik keletą jų:

  •  Bankiniu pavedimu. (Apmokėjimų būdo pasirinkime rasite visus Lietuvoje veikiančius bankus)
  •  Lietuvos bankų elektroninėmis platformomis
  •  PayPal sistema. (kas tai?)
  •  Skrill sistema. (kas tai?)
  •  Apmokėjimas grynais pinigais kurjeriui

Būtinai turime pažymėti, kad mokant kai kuriomis sistemomis, prekės kaina gali šiek tiek pabrangti. Išsamiau mokėjimo antkainius jūs galėsite matyti pasirinkus mokėjimo būdą prekių krepšelyje.

Persigalvojau... Noriu atšaukti padarytą užsakymą?

Jeigu Jūs jau apmokėjote už pasirinktą meno kūrinį ArtNovus galerijos svetainėje ir Jūsų užsakymas jau yra pradėtas vykdyti, bet pasirinkto kūrinys Jums dar nepristatytas, mes prašome Jūsų kuo skubiau susisiekti su mumis telefonu +370 652 87415. Mes pasistengsime sustabdyti užsakymą, kol jis dar neįvykdytas. Apmokėta suma Jums bus grąžinta 3 dienų laikotarpyje.

Jeigu dar neapmokėjote pirkinio, tai tada Jūsų užsakymas yra tik užsakymo stadijoje ir Jūs galite atsisakyti pirkimo tiesiog ištuštinę savo pirkinių krepšelį ArtNovus svetainėje. Arba, jeigu užsakymą darėte tiesiogiai telefonu arba elektroniniu paštu, tiesiog kreipkitės į mus vėl tuo pačiu būdu ir praneškite apie užsakymo atšaukimą. Mes neuždavinėsime klausimų kodėl Jūs atšaukiate užsakymą (ko gyvenime nebūna…), mes tik lauksime Jūsų naujų užsakymų ateityje. Juk geras menas yra amžinas…